[Reklami kapat]
Eski Diziler
Selena 104.Bölüm Final - 1. Parça
Video saniye sonra yüklenecektir. Tanıtımı geç  »

Özet: Selin, Leyla ve Nazlı, anne ve babalarını bir trafik kazasında kaybederler ve hayatları alt üst olur. Üç küçük kız annelerinden kalan üç beş parça eşya ve bir sandık dolusu hatıra defteri ile birlikte amcalarının yanına yerleşirler. Amcanın huysuz karısı Aslı ve önceki evliliğinden olma kızı Kıvılcım, üç küçük kızı evde istememektedir. Üç öksüz kıza akıllara gelmedik eziyetler yaparlar. Üstelik bu eziyet okulda da müdür Fitnat hanım ve küçük zengin şımarıklar tarafından da sürdürülmektedir. Selin, Leyla ve Nazlı Dünyada yapayalnız kaldıklarını düşünürler evrenin kaderini değiştirecek sırra sahip olduklarını bilemeden. Çünkü ütopya gezegenindeki adalet divanında evrenin iyilik ve kötülük savaşındaki son durak tartışılmaktadır. Dünya… Kötülerin temsilcisi Hades ve köpeği Belarus dünyada kötülüklerin artması için çaba harcarken, iyilerin dostu ve yardımcısı Selena çaresizdir. Çünkü el ele vererek kendilerini dünyaya insan kılığında davet edecek üç masum kızı bulamamıştır. El ele verecek ve Selena`yı çağıracak bu üç küçük kız tahmin ettiğiniz gibi Selin, Leyla ve Nazlı`dan başkası değildir. Selena`nın onlara ihtiyacı vardır. Dünyadaki iyi insanların da Selena`ya.
Diğer Yorumlar (12)
kübra melike demiş ki; bu diziyi çok seviyoruz kardeşimle hiç kaçırmadan izliyoruz selena seni çok seviyoruz
01.02.2014 - 11:48
busra demiş ki; selena sana bayiliyorum cok kuzelsin sekersin
03.07.2013 - 14:50
MEKA demiş ki; Selin, Leyla ve Nazlı, anne ve babalarını bir trafik kazasında kaybederler ve hayatları alt üst olur. Üç küçük kız annelerinden kalan üç beş parça eşya ve bir sandık dolusu hatıra defteri ile birlikte amcalarının yanına yerleşirler. Amcanın huysuz karısı Aslı ve önceki evliliğinden olma kızı Kıvılcım, üç küçük kızı evde istememektedir. Üç öksüz kıza akıllara gelmedik eziyetler yaparlar. Üstelik bu eziyet okulda da müdür Fitnat hanım ve küçük zengin şımarıklar tarafından da sürdürülmektedir. Selin, Leyla ve Nazlı Dünyada yapayalnız kaldıklarını düşünürler evrenin kaderini değiştirecek sırra sahip olduklarını bilemeden. Çünkü ütopya gezegenindeki adalet divanında evrenin iyilik ve kötülük savaşındaki son durak tartışılmaktadır. Dünya… Kötülerin temsilcisi Hades ve köpeği Belarus dünyada kötülüklerin artması için çaba harcarken, iyilerin dostu ve yardımcısı Selena çaresizdir. Çünkü el ele vererek kendilerini dünyaya insan kılığında davet edecek üç masum kızı bulamamıştır. El ele verecek ve Selena`yı çağıracak bu üç küçük kız tahmin ettiğiniz gibi Selin, Leyla ve Nazlı`dan başkası değildir. Selena`nın onlara ihtiyacı vardır. Dünyadaki iyi insanların da Selena`ya.
27.06.2013 - 14:29
yıldız demiş ki; çok güzel bir dizi hiç kaçırmıyorun
06.05.2013 - 19:09
sabire demiş ki; ya keşke tekrar başlasa :((
09.04.2013 - 19:26
büşra demiş ki; hayal ürünü olan çocukların piskolajisini bozan bir filim final olması çok güzel oldu herkesin yani özellikle çocuklar için tehlikelli bir filim:*
21.03.2013 - 19:39
lütfiye demir demiş ki; en sevdiği dizi
24.11.2012 13:08:01
berfin demiş ki; çok güzel. çok. seviyorum
09.11.2012 20:24:26
naz demiş ki; sen nazlı ve leylaya dizi olsa bilie acıyorum
01.11.2012 21:13:18
ece demiş ki; seleneyı keyifle izliyorum
01.11.2012 17:56:37
buse demiş ki; buse: Selin, Leyla ve Nazlı, anne ve babalarını bir trafik kazasında kaybederler ve hayatları alt üst olur. Üç küçük kız annelerinden kalan üç beş parça eşya ve bir sandık dolusu hatıra defteri ile birlikte amcalarının yanına yerleşirler. Amcanın huysuz karısı Aslı ve önceki evliliğinden olma kızı Kıvılcım, üç küçük kızı evde istememektedir. Üç öksüz kıza akıllara gelmedik eziyetler yaparlar. Üstelik bu eziyet okulda da müdür Fitnat hanım ve küçük zengin şımarıklar tarafından da sürdürülmektedir. Selin, Leyla ve Nazlı Dünyada yapayalnız kaldıklarını düşünürler evrenin kaderini değiştirecek sırra sahip olduklarını bilemeden. Çünkü ütopya gezegenindeki adalet divanında evrenin iyilik ve kötülük savaşındaki son durak tartışılmaktadır. Dünya… Kötülerin temsilcisi Hades ve köpeği Belarus dünyada kötülüklerin artması için çaba harcarken, iyilerin dostu ve yardımcısı Selena çaresizdir. Çünkü el ele vererek kendilerini dünyaya insan kılığında davet edecek üç masum kızı bulamamıştır. El ele verecek ve Selenayı çağıracak bu üç küçük kız tahmin ettiğiniz gibi Selin, Leyla ve Nazlıdan başkası değildir. Selenanın onlara ihtiyacı vardır. Dünyadaki iyi insanların da Selenaya.
15.10.2012 15:53:52
berfin demiş ki; muhteşem hep izlemek istiyorum ama kaçırıyorum D:
10.09.2012 09:10:18
1
Yorum Yap


Çizgi Filmler